Základní informace o turnaji

Termín turnaje: sobota 13.6.2020

Místo konání: fotbalový stadion FC Hlučín, dvě hrací plochy- travnatý povrch, umělá tráva 4. generace

Začátek turnaje: 8:00 hod.-skupinová fáze, 14:00 hod.zápasy o umístění

Předpokládaný konec:  18:00 hod.

Počet týmů: 10

Hrací systém: Rozdělení do dvou skupin po pěti. Ve skupině se hraje systémem každý s každým 1x 30 minut. První čtyři týmy z každé skupiny postoupí do čtvrtfinále, kde se bude hrát vyřazovacím způsobem a následně o konečné umístění. Páté a šesté týmy ze skupin se utkají vyřazovacím způsobem a následně utkáním o konečném umístění.

Hrací doba: 1x 30 minut bez střídání stran, počet hráčů: hraje se 10+1 na celé hřiště, střídání hokejovým způsobem, maximálně 18 hráčů

Rozhodčí: Delegován svazem

Pravidla: dle FAČR

Ceny: putovní pohár pro vítěze turnaje, pohár pro první tři týmy, medaile pro pro první tři týmy, cena pro nejlepšího brankáře, hráče a střelce turnaje+ hodnotné ceny, diplom pro všechny týmy

Startovné: 3 500,- Kč (rozhodčí,zdravotník, ceny, občerstvení,...), 1843442389/0800

Občerstvení: zajištěno po celou dobu turnaje(oběd) včetně pitného režimu a ovoce

Bonus: VIP je připravena pro trenéry a partnery turnaje